Junction box T 25, plug-in seal
Type T 25
|Item no. 2007029
|EAN 4012195246770



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Colour
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Technical data
Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 51 mm |
| Clear internal dimensions | Ø63x45 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Plug-in seal |
|---|---|
| Diameter | 80 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Giriş sayısı | 4 |
| Çekme yükü azaltma imkanı | hayır |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | hayır |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Cuttable stepped membrane |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK07 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 2,5 mm² |
| Shape | yuvarlak |
| Equipment | Yok |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Locking |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø80x51 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
| Junction box cover version | Blanking lid |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,1609 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 25
Ø63x45
4
IP65
Light grey; RAL 7035
2007029
T 25 RW
Ø63x45
4
IP65
Pure white; RAL 9010
2007509
Colour
T 25
Item no.
2007029
Clear internal dimensions
Ø63x45
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP65
Colour
Light grey; RAL 7035
T 25 RW
Item no.
2007509
Clear internal dimensions
Ø63x45
Giriş sayısı
4
Koruma sınıfı
IP65
Colour
Pure white; RAL 9010


