Junction box T100, closed, elevated cover
Type T 100 OE HD LGR
|Item no. 2007732
|EAN 4012195985907



Item no. / Type
2007732 / T 100 OE HD LGR
Clear internal dimensions
136x102x74 mm
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 136x102x74 mm
Clear internal dimensions: 136x102x74 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 116 mm |
| Height | 83 mm |
| Clear internal dimensions | 136x102x74 mm |
Technical data
| Giriş şekli | None |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Arkadan giriş | evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Yok |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK07 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Taşıma rayı |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 150x116x83 |
| Material | Polypropylene / polycarbonate |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,0622 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 100 OE HD LGR
136x102x74
IP66
Light grey; RAL 7035
2007732
T 100 OE HD LGR
Item no.
2007732
Clear internal dimensions
136x102x74
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035


