Junction box T160, plug-in seal, elevated cover
Type T 160 HD LGR
|Item no. 2007714
|EAN 4012195985877



Item no. / Type
Clear internal dimensions
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 176x135x84 mm
Clear internal dimensions: 176x135x84 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 94 mm |
| Clear internal dimensions | 176x135x84 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Plug-in seal |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | evet |
| Giriş sayısı | 12 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Cable |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Miscellaneous |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK05 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Shape | Rectangular |
| Equipment | Taşıma rayı |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 190x150x94 |
| Material | Polypropylene / polycarbonate |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,6517 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (7)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 160 HD LGR
176x135x84
12
IP66
Light grey; RAL 7035
2007714
T 160 HD TR
176x135x84
12
IP66
Light grey; RAL 7035
2007754
T 160 HD LGR
Item no.
2007714
Clear internal dimensions
176x135x84
Giriş sayısı
12
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035
T 160 HD TR
Item no.
2007754
Clear internal dimensions
176x135x84
Giriş sayısı
12
Koruma sınıfı
IP66
Colour
Light grey; RAL 7035


