Junction box T60, with knock-out entries and 3 x V-TEC VM20 + locknuts
Type T 60 M20 NL
|Item no. 2007918
|EAN 4012196085484



Item no. / Type
2007918 / T 60 M20 NL
Clear internal dimensions
100x100x48 mm
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Termoplastik kablo dağıtım kutuları polipropilen veya polietilen malzemeden imal edilmiştir. Bu iki plastik de çok yumuşaktır ve böylece sadece belirli koşullarda kullanılabilmektedir. Kablolar, bir delme zımbası ile doğrudan duvardan geçirilerek monte edilebilir veya kablolar için geçiş deliği oluşturmak için duvarın öngörülen bir yerinde bıçak ile bir delik açılır.
Clear internal dimensions: 100x100x48 mm
Clear internal dimensions: 100x100x48 mm
Technical data
Dimensions
| Length | 114 mm |
|---|---|
| Width | 114 mm |
| Height | 57 mm |
| Clear internal dimensions | 100x100x48 mm |
Technical data
| Giriş şekli | Plug-in seal |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Cam elyafı takviyeli | hayır |
| Giriş sayısı | 7 |
| Arkadan giriş | evet |
| Şeffaf kapak | hayır |
| Koruma sınıfı | IP67 |
| Anma gerilimi | 500 V |
| Expandable | evet |
| Kapaklı | evet |
| Sealable | evet |
| Type of entry | Gland |
| For Ex zone | Yok |
| Measured insulation voltage Vi | 500 V |
| Maintain electrical functions | Yok |
| Explosion-tested version | hayır |
| Type of housing penetration | Pre-marking |
| Ekranlamalı | hayır |
| Weatherproof | hayır |
| Protection rating IK code | IK07 |
| For Ex zone gas | Yok |
| For Ex zone dust | Yok |
| Anma kesiti min. | 6 mm² |
| Shape | Square |
| Equipment | Miscellaneous |
| Cover | Not transparent |
| Cover fastening | Screwed |
| Mounting type | Wall/ceiling mounting |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | 114x114x57 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,6879 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clear internal dimensions
Giriş sayısı
Koruma sınıfı
Colour
Item no.
T 60 M20 NL
100x100x48
7
IP67
Light grey; RAL 7035
2007918
T 60 M20 NL
Item no.
2007918
Clear internal dimensions
100x100x48
Giriş sayısı
7
Koruma sınıfı
IP67
Colour
Light grey; RAL 7035


