Large washer G
Type WS M4 G15 G
|Item no. 3403025
|EAN 4012195867913



Item no. / Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Oldukça büyük dış çaplı pul.
Technical data
Technical data
| Material thickness | 1,2 mm |
|---|---|
| Vida dişi | M4 |
| Hardened | hayır |
| Inner diameter | 4,3 mm |
| External diameter | 15 mm |
| Faceted | hayır |
| Boyut | M4,Ø15mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Dimensions
| Dimension d | 4,3 mm |
|---|---|
| Dimension d max. | 15 mm |
| Dimension d min. | 15 mm |
| Dimension h | 1,2 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0035 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
Item no.
WS M4 G15 G
4,3
M4
15
1,2
3403025
WS M5 G20 G
5,3
M5
20
1,2
3403041
WS M6 G20 G
6,4
M6
20
1,25
3403076
WS M6 G25 G
6,4
M6
25
1,2
3403084
WS M6 G30 G
6,4
M6
30
1,3
3403092
WS M8 G20 G
8,4
M8
20
1,25
3403122
WS M8 G25 G
8,4
M8
25
1,2
3403130
WS M10 G30 G
10,5
M10
30
1,5
3403165
Dimension d
Vida dişi
Dimension d min.
Dimension h
WS M4 G15 G
Item no.
3403025
Dimension d
4,3
Vida dişi
M4
Dimension d min.
15
Dimension h
1,2
WS M5 G20 G
Item no.
3403041
Dimension d
5,3
Vida dişi
M5
Dimension d min.
20
Dimension h
1,2
WS M6 G20 G
Item no.
3403076
Dimension d
6,4
Vida dişi
M6
Dimension d min.
20
Dimension h
1,25
WS M6 G25 G
Item no.
3403084
Dimension d
6,4
Vida dişi
M6
Dimension d min.
25
Dimension h
1,2
WS M6 G30 G
Item no.
3403092
Dimension d
6,4
Vida dişi
M6
Dimension d min.
30
Dimension h
1,3
WS M8 G20 G
Item no.
3403122
Dimension d
8,4
Vida dişi
M8
Dimension d min.
20
Dimension h
1,25
WS M8 G25 G
Item no.
3403130
Dimension d
8,4
Vida dişi
M8
Dimension d min.
25
Dimension h
1,2
WS M10 G30 G
Item no.
3403165
Dimension d
10,5
Vida dişi
M10
Dimension d min.
30
Dimension h
1,5
