LKM cable bracket, duct width 200 mm
Type LKM Z200
|Item no. 6249981
|EAN 4012196315673



Item no. / Type
Dimension b
Dimension a
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Cable bracket to fix cables in vertical routing.
Technical data
Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|---|
| Width | 166 mm |
| Height | 1,4 mm |
| Dimension b | 30 mm |
| Dimension a | 166 mm |
Technical data
| Maintain electrical functions | no |
|---|---|
| Kanal ölçüsü için | 60 x 200 mm |
| Halojen İçermez | yes |
| kendiliğinden sönen | no |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Potansiyel dengelemeli | no |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Fastening type | Screw-on |
| Kanal genişliği | 200 mm |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -5 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 200mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2024 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension b
Dimension a
Item no.
LKM Z60
30
46
6249906
LKM Z100
30
96
6249922
LKM Z150
30
146
6249965
LKM Z200
30
166
6249981
Dimension a
LKM Z60
Item no.
6249906
Dimension b
30
Dimension a
46
LKM Z100
Item no.
6249922
Dimension b
30
Dimension a
96
LKM Z150
Item no.
6249965
Dimension b
30
Dimension a
146
LKM Z200
Item no.
6249981
Dimension b
30
Dimension a
166


