Mesh angle
Type GW 40 80 FT
|Item no. 6003818
|EAN 4012196002955



Item no. / Type
6003818 / GW 40 80 FT
Length
2000 mm
Width
40 mm
Height
80 mm
Usable cross-section
32 cm²
Tel çapı
4,4 mm
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Mesh angle for routing cables in steel girders.
Magnetic shield insulation without cover 15 dB, with cover 25 dB.
Magnetic shield insulation without cover 15 dB, with cover 25 dB.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 80 mm |
Technical data
| Connector version | Without connectors |
|---|---|
| Wide-span version | no |
| Usable cross-section | 32 cm² |
| Paslanmaz çelik, mordanlı | no |
| Usable cross-section | 3200 mm² |
| Integrated partition | Without |
| Tel çapı | 4,4 mm |
| Boyut | 80x40x2000 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
| Type of connector, cable support system | Screwed |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,4001 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Height
Usable cross-section
Tel çapı
Item no.
GW 40 80 FT
2000
40
80
32
4,4
6003818
GW 40 80 FT
Item no.
6003818
Length
2000
Width
40
Height
80
Usable cross-section
32
Tel çapı
4,4


