MMS-plus KS 5x50 countersunk head tie, for cable clip
Type MMS+ KS 5x50
|Item no. 3498204
|EAN 4012195964100



Item no. / Type
3498204 / MMS+ KS 5x50
Length
50 mm
Ölçü
5 x 50
Screw system
Torx
Delik çapı min.
4 mm
Dübel uzunluğu
50 mm
Head diameter
7,5 mm
Smallest selling unit: 200 piece
200piece
piece
Description
Konik-havşa başlı yangından korunmalı ankraj vidası, vida başı T20, delik 4 mm. DIN 4102 standardı uyarınca yangından korunma tekniği bakımından kontrol edilmiştir. Yangın dayanıklılık sınıfı F90'a kadar.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Dimension L | 50 mm |
Technical data
| Ölçü | 5 x 50 |
|---|---|
| Thread diameter ST | 5 |
| Head shape | Countersunk head |
| Screw system | Torx |
| Delik çapı min. | 4 mm |
| Dübel uzunluğu | 50 mm |
| Head diameter | 7,5 mm |
| Boyut | 5x50mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Colour | Çinko grisi |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Ölçü
Screw system
Delik çapı min.
Dübel uzunluğu
Head diameter
Item no.
MMS+ KS 5x50
50
5 x 50
Torx
4
50
7,5
3498204
MMS+ KS 5x50
Item no.
3498204
Length
50
Ölçü
5 x 50
Screw system
Torx
Delik çapı min.
4
Dübel uzunluğu
50
Head diameter
7,5


