MMS-plus P 6x35 round head tie, with pan head
Type MMS+ P 6x35
|Item no. 3498103
|EAN 4012196651290



Item no. / Type
Length
Ölçü
Delik çapı min.
Dübel uzunluğu
Head diameter
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Panhead'li yangından korunmalı ankraj vidası, vida başı T30, delik 4 mm. DIN 4102 standardı uyarınca yangından korunma tekniği bakımından kontrol edilmiştir. Yangın dayanıklılık sınıfı F90'a kadar.
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Dimension L | 35 mm |
Technical data
| Vida dişi | 6 |
|---|---|
| Hardened | evet |
| Anchor/nail/bolt version | Spiral anchor |
| Ölçü | 6 x 35 |
| Clamping strength | 5 mm |
| Thread diameter ST | 6 |
| Head shape | Cup head |
| Screw system | Torx |
| Delik çapı min. | 5 mm |
| Delik derinliği | 40 mm |
| Dübel uzunluğu | 35 mm |
| Head diameter | 11,2 mm |
| Boyut | 6x35mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Colour | Çinko grisi |
| Fire resistance class EN 13501-1 | R30, R60, R90, R120 |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Certificates (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Ölçü
Screw system
Delik çapı min.
Dübel uzunluğu
Head diameter
Item no.
MMS+ P 6x35
35
6 x 35
Torx
5
35
11,2
3498103
MMS+ P 6x50
50
6 x 50
Torx
5
50
11,2
3498108
Length
Ölçü
Dübel uzunluğu
MMS+ P 6x35
Item no.
3498103
Length
35
Ölçü
6 x 35
Screw system
Torx
Delik çapı min.
5
Dübel uzunluğu
35
Head diameter
11,2
MMS+ P 6x50
Item no.
3498108
Length
50
Ölçü
6 x 50
Screw system
Torx
Delik çapı min.
5
Dübel uzunluğu
50
Head diameter
11,2

