MMS-plus SS 10x80 hexagonal tie, with pressed washer
Type MMS+ SS 10x80
|Item no. 3498124
|EAN 4012196559626



Item no. / Type
Length
Ölçü
Delik çapı min.
Dübel uzunluğu
Head diameter
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
Başka dübelin kullanılmasına gerek kalmadan doğrudan montaj için altı köşe başlı yangından korunmalı ankraj vidası. Zemin: Beton veya tuğla duvar. Anahtar ağız genişliği 16. Delik 8 mm. DIN 4102 standardı uyarınca yangından korunma tekniği bakımından kontrol edilmiştir. Yangın dayanıklılık sınıfı F90'a kadar.
Technical data
Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Dimension L | 80 mm |
Technical data
| Vida dişi | 10 |
|---|---|
| Hardened | evet |
| Anchor/nail/bolt version | Spiral anchor |
| Ölçü | 10 x 80 |
| Clamping strength | 30 mm |
| WAF | 13 |
| Thread diameter ST | 10 |
| Head shape | Hexagonal |
| Screw system | Hexagonal |
| Delik çapı min. | 8 mm |
| Delik derinliği | 60 mm |
| Dübel uzunluğu | 80 mm |
| Head diameter | 19 mm |
| Boyut | 10x80mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
| Colour | Çinko grisi |
| ETA earthquake rating | C1 |
| Fire resistance class EN 13501-1 | R30, R60, R90, R120 |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Ölçü
WAF
Screw system
Delik çapı min.
Dübel uzunluğu
Head diameter
Item no.
MMS+ SS 10x80
80
10 x 80
13
Hexagonal
8
80
19
3498124
MMS+ SS 10x100
100
10 x 100
13
Hexagonal
8
100
19
3498159
Length
Ölçü
Dübel uzunluğu
MMS+ SS 10x80
Item no.
3498124
Length
80
Ölçü
10 x 80
WAF
13
Screw system
Hexagonal
Delik çapı min.
8
Dübel uzunluğu
80
Head diameter
19
MMS+ SS 10x100
Item no.
3498159
Length
100
Ölçü
10 x 100
WAF
13
Screw system
Hexagonal
Delik çapı min.
8
Dübel uzunluğu
100
Head diameter
19


