Mounting bracket, 90° with 3 holes FT
Type GMS 3 VW 90 FT
|Item no. 1124661
|EAN 4012195486107



Item no. / Type
1124661 / GMS 3 VW 90 FT
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
41 x 41 mm ve 41 x 21 mm profil raylarının 90°'lik açıyla bağlanması için 3 delikli montaj konsolu.
Technical data
Dimensions
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 53 mm |
Technical data
| Paslanmaz çelik, mordanlı | hayır |
|---|---|
| Material thickness | 5 mm |
| Hole size | 13 |
| With screw accessories | hayır |
| Version for | 90° angle |
| Suitable for profile shapes | C profil |
| Boyut | 105x53x40x5 |
| Surface | Hot-dip galvanised |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,5041 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (4)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
GMS 3 VW 90 FT
1124661
GMS 3 VW 90 FT
Item no.
1124661



