Mounting bridge
Type UT34 T
|Item no. 7408794
|EAN 4012196435401



Item no. / Type
7408794 / UT34 T
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Mounting bridge for use in triple and 4x cover plates when mounting Modul 45 individual devices (data and multimedia).
Technical data
Dimensions
| Length | 45 mm |
|---|---|
| Width | 8 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Etiket alanı | no |
|---|---|
| Application | Mounting box |
| Monte edilebilir cihaz sayısı | 0 |
| Blanking lid | yes |
| Number of single openings | 0 |
| Number of double openings | 0 |
| Number of triple openings | 0 |
| Number of CEE/Perilex openings | 0 |
| Number of square openings | 0 |
| Number of round openings | 0 |
| Number of oval openings | 0 |
| Suitable for labelling panel | no |
| Fastening type | Lockable |
| Boyut | 45x8x4 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Graphite black; RAL 9011 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0126 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Certificates (1)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
UT34 T
7408794
UT34 T
Item no.
7408794

