Mounting set for frame cassettes ‒ MS250-3 3UT4
Type MS250-3 3UT4
|Item no. 7407643
|EAN 4012196552948



Item no. / Type
7407643 / MS250-3 3UT4
Length
268 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Mounting set with three universal supports of type UT3 for suspended installation in the underfloor junction and branch box UZD250-3.
Technical data
Dimensions
| Length | 268 mm |
|---|---|
| Width | 262 mm |
| Height | 67 mm |
Technical data
| Giriş sayısı | 4 |
|---|---|
| Monte edilebilir cihaz sayısı | 12 |
| Number of strain reliefs | 6 |
| Version for | Support shape |
| Boyut | 262x262x65 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 4,3077 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Certificates (1)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
MS250-3 3UT4
268
7407643
MS250-3 3UT4
Item no.
7407643
Length
268

