Mounting set for UZD350
Type MS3 3UT4
|Item no. 7407655
|EAN 4012196552979



Item no. / Type
7407655 / MS3 3UT4
Length
247 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Mounting set with three universal supports of type UT4 for installation in the underfloor junction and branch box UZD350.
Technical data
Dimensions
| Length | 247 mm |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 50 mm |
Technical data
| Giriş sayısı | 4 |
|---|---|
| Monte edilebilir cihaz sayısı | 12 |
| Number of strain reliefs | 6 |
| Version for | Support shape |
| Boyut | 250x250x44 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,7969 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Item no.
MS3 3UT4
247
7407655
MS3 3UT4
Item no.
7407655
Length
247

