Nipple 89, light grey
Type 89
|Item no. 2012030
|EAN 4012195156079



Item no. / Type
for diameter, min.
çap için maks.
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
7-13 mm kablo çapları için delme membranlı kapalı nipel, gerekli delik çapı 18,5-19 mm, duvar kalınlığı en fazla 1,8 mm.
Technical data
Technical data
| for diameter, min. | 7 mm |
|---|---|
| çap için maks. | 13 mm |
| Halojen İçermez | evet |
| Boyut | PG 11 |
| for wall thickness, min. | 1,8 mm |
| for wall thickness, max. | 1,8 mm |
| Nominal size PG | 11 |
| Version for | kapalı |
| Aleve dayanıklı | acc. to VDE 0471/DIN 695 Part 2-1, test temperature 650°C |
| Boyut | Ø7-13mm |
| Material | Ethylene vinyl acetate |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension t | 1,8 mm |
|---|
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0077 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
for diameter, min.
çap için maks.
Boyut
Item no.
89
7
13
PG 11
2012030
89 LoG
7
13
PG 11
2012065
89 3MM NUT
7
13
PG 11
2012081
89 RW
7
13
PG 11
2012103
89 SW
7
13
PG 11
2012146
89
Item no.
2012030
for diameter, min.
7
çap için maks.
13
Boyut
PG 11
89 LoG
Item no.
2012065
for diameter, min.
7
çap için maks.
13
Boyut
PG 11
89 3MM NUT
Item no.
2012081
for diameter, min.
7
çap için maks.
13
Boyut
PG 11
89 RW
Item no.
2012103
for diameter, min.
7
çap için maks.
13
Boyut
PG 11
89 SW
Item no.
2012146
for diameter, min.
7
çap için maks.
13
Boyut
PG 11

