Partition GA-TW70
Type GA-TW70
|Item no. 6279711
|EAN 4012195770039



Item no. / Type
6279711 / GA-TW70
Length
2000 mm
Uygun kanal derinliği
70
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Partition to divide the Rapid 80 GA, Rapid IBIS aluminium device installation trunking and ISS service poles for the installation of different voltage levels.
For vertical mounting of device installation trunking and the installation of ISS service poles, the duct clamps, type KL80A, are required for secure fixing of the partition.
For vertical mounting of device installation trunking and the installation of ISS service poles, the duct clamps, type KL80A, are required for secure fixing of the partition.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 51 mm |
| Height | 8,4 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Uygun kanal derinliği | 70 |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Fastening type | Insertable |
| Version for | Single |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 8,4x51x2000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3854 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Uygun kanal derinliği
Item no.
GA-TW70
2000
70
6279711
GA-TW70
Item no.
6279711
Length
2000
Uygun kanal derinliği
70


