Partition GKH-TW70
Type GKH-TW70
|Item no. 6114290
|EAN 4012196451173



Item no. / Type
6114290 / GKH-TW70
Length
2000 mm
Uygun kanal derinliği
70
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Partition made of halogen-free PC/ABS for mounting in Rapid 80 GKH (GA) device installation trunking or ISS service poles for installing cables of different voltage levels.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 44,5 mm |
| Height | 10 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Uygun kanal derinliği | 70 |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK08 |
| Fastening type | Plug-in |
| Version for | Single |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -15 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 90 °C |
| Boyut | 70x2000 |
| Material | Polycarbonate/Acrylnitrile-butadiene-styrene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,7748 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Uygun kanal derinliği
Item no.
GKH-TW70
2000
70
6114290
GKH-TW70
Item no.
6114290
Length
2000
Uygun kanal derinliği
70


