Partition GS-TW70
Type GS-TW70
|Item no. 6277090
|EAN 4012195659334



Item no. / Type
6277090 / GS-TW70
Length
2000 mm
Uygun kanal derinliği
70
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Partition to divide the trunking for different voltage levels. Self-conducting contacting during mounting.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 24 mm |
| Height | 53 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Uygun kanal derinliği | 70 |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Fastening type | Plug-in |
| Version for | Single |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 24x53x2000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,3095 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Uygun kanal derinliği
Item no.
GS-TW70
2000
70
6277090
GS-TW70
Item no.
6277090
Length
2000
Uygun kanal derinliği
70


