Partition TWP
Type TWP
|Item no. 6288264
|EAN 4012195147510



Item no. / Type
6288264 / TWP
Length
2000 mm
Uygun kanal derinliği
133
Smallest selling unit: 2 m
2m
m
Description
Partition for desk trunking to divide the trunking for different voltage levels.
Technical data
Dimensions
| Length | 2000 mm |
|---|---|
| Width | 14 mm |
| Height | 92 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Uygun kanal derinliği | 133 |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Fastening type | Plug-in |
| Version for | Single |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 14x92x2000 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Colour | zinc |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 2,2713 kg CO2e / 1 Meter |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Uygun kanal derinliği
Item no.
TWP
2000
133
6288264
TWP
Item no.
6288264
Length
2000
Uygun kanal derinliği
133


