Perforated steel strap
Type 5055 I12 FS
|Item no. 1470124
|EAN 4012195138310



Item no. / Type
Dimension A
Hole diameter
Ölçü
This item is a discontinued product!
You can find the successor product here.
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Kullanışlı rulo kutuda delikli montaj bandı
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 14,4 mm |
|---|---|
| Dimension d | 5,2 mm |
| Dimension b | 12 mm |
Technical data
| Boyut | I |
|---|---|
| Perforation | Round/rectangular |
| With perforation | evet |
| Hole diameter | 5,2 mm |
| Ölçü | 12 x 1 |
| Bobin başına | 10 |
| Version for | delikli |
| Boyut | 12x1mm |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Type of band | Straight |
| In the holder | yes |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension A
Hole diameter
Ölçü
Item no.
MZ029 LI12 FS
9
5,1
12 x 0,7
1475912
MZ029 LII17 FS
12
6,3
17 x 0,7
1475914
MZ029 LIII25 FS
15
8,5
25 x 0,7
1475917
MZ029 LII17 25FS
12
6,3
17x0,7
1475928
5055 I12 FS
14,4
5,2
12 x 1
1470124
Dimension A
Hole diameter
Ölçü
MZ029 LI12 FS
Item no.
1475912
Dimension A
9
Hole diameter
5,1
Ölçü
12 x 0,7
MZ029 LII17 FS
Item no.
1475914
Dimension A
12
Hole diameter
6,3
Ölçü
17 x 0,7
MZ029 LIII25 FS
Item no.
1475917
Dimension A
15
Hole diameter
8,5
Ölçü
25 x 0,7
MZ029 LII17 25FS
Item no.
1475928
Dimension A
12
Hole diameter
6,3
Ölçü
17x0,7
5055 I12 FS
Item no.
1470124
Dimension A
14,4
Hole diameter
5,2
Ölçü
12 x 1

