Pressure ISO clip 3050, double, light grey
Type 3050 2 6-16
|Item no. 2115018
|EAN 4012195196211



Item no. / Type
2115018 / 3050 2 6-16
Clamping range D, min.
6 mm
Clamping range D, max.
16 mm
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 25 piece
25piece
piece
Description
2 kablo için, kendinden yapışkanlı ayaklı, uzun delikli ve M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Polistrol kelepçelerinin tuğla duvara veya betona yapıştırılmasında 509 tipi Impu-Fix düşey iletken kanalı hızlı yapıştırıcı kullanılmalıdır.
Technical data
Technical data
| Darbeye dayanıklı | evet |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Expandable | hayır |
| Number of cables/pipes | 2 |
| Fastening type | Vida deliği |
| Clamping range D, min. | 6 mm |
| Clamping range D, max. | 16 mm |
| Boyut | 6-16mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension d | 26 mm |
|---|---|
| Dimension b | 18 mm |
| Ölçü a1 (mm) | 26 mm |
| Dimension b1 | 3,8 mm |
| Dimension a | 46 mm |
| Dimension c | 40 mm |
| Dimension e | 35 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0346 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
3050 2 6-16
6
16
Light grey; RAL 7035
2115018
3050 2 6-16
Item no.
2115018
Clamping range D, min.
6
Clamping range D, max.
16
Colour
Light grey; RAL 7035
