Profile connector, horizontal
Type PV N3 50H
|Item no. 6288100
|EAN 4012195147152



Item no. / Type
Length
Profil sayısı
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Horizontal profile connector with guide slits to lock convection grid profiles. The profile connector is mounted on the fastening panel using the clamp, type SP3.
The mesh slats are simply attached to the slat holder.
The mesh slats are simply attached to the slat holder.
Technical data
Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 20 mm |
| Height | 31,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Profil sayısı | 2 |
| Montaj pozisyonu | Horizontal |
| Transparent | no |
| Boyut | 20x32x50 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Natural |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0337 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Instructions and Aid (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Profil sayısı
Item no.
PV N3 50H
50
2
6288100
PV N3 75H
75
3
6288102
PV N3 100H
100
4
6288104
PV N3 125H
125
5
6288106
PV N3 150H
150
6
6288108
PV N3 175H
175
7
6288110
PV N3 200H
200
8
6288112
PV N3 225H
225
9
6288114
PV N3 250H
250
10
6288116
PV N3 275H
275
11
6288118
PV N3 300H
300
12
6288120
Length
Profil sayısı
PV N3 50H
Item no.
6288100
Length
50
Profil sayısı
2
PV N3 75H
Item no.
6288102
Length
75
Profil sayısı
3
PV N3 100H
Item no.
6288104
Length
100
Profil sayısı
4
PV N3 125H
Item no.
6288106
Length
125
Profil sayısı
5
PV N3 150H
Item no.
6288108
Length
150
Profil sayısı
6
PV N3 175H
Item no.
6288110
Length
175
Profil sayısı
7
PV N3 200H
Item no.
6288112
Length
200
Profil sayısı
8
PV N3 225H
Item no.
6288114
Length
225
Profil sayısı
9
PV N3 250H
Item no.
6288116
Length
250
Profil sayısı
10
PV N3 275H
Item no.
6288118
Length
275
Profil sayısı
11
PV N3 300H
Item no.
6288120
Length
300
Profil sayısı
12


