Protective frame for ISSHS4
Type ISSHS4SR
|Item no. 6286810
|EAN 4012195144090



Item no. / Type
6286810 / ISSHS4SR
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Protective frame for ISSHS4 service pole for mechanical protection of the columns in the foot area.
Technical data
Dimensions
| Length | 214,5 mm |
|---|---|
| Width | 214,5 mm |
| Height | 41,5 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Type of accessory | Miscellaneous |
| Boyut | 41x214 |
| Material | Steel |
| Colour | Jet black; RAL 9005 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 3,017 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
ISSHS4SR
6286810
ISSHS4SR
Item no.
6286810

