Push-fit anchor for cable ties
Type 910 STK 6x30
|Item no. 2351609
|EAN 4012195708971



Item no. / Type
2351609 / 910 STK 6x30
Length
30 mm
Diameter
6 mm
Betondaki B25 kırılma yükü
260 N
Delik çapı min.
6 mm
Delik derinliği
35 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Geçmeli dübel, genişliği 9 mm'ye kadar olan bir kablo bağının (Tip 550 veya 555) takılmasına olanak vererek, birçok farklı kablo ve borunun monte edilmesini sağlar.
Beton, kireç kum taşı veya deliksiz tuğla duvar için uygundur. Gazbeton duvarlarda da kullanılabilir, fakat taşıma kapasitesinin azalacağı dikkate alınmalıdır.
Beton, kireç kum taşı veya deliksiz tuğla duvar için uygundur. Gazbeton duvarlarda da kullanılabilir, fakat taşıma kapasitesinin azalacağı dikkate alınmalıdır.
Technical data
Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 6 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Betondaki B25 kırılma yükü | 260 N |
| With bolts | hayır |
| Suitable for hexagonal wood screw | hayır |
| Suitable for fastening with cable ties | evet |
| Version for | Push-fit anchor |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 35 mm |
| Boyut | 6x30mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0058 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Betondaki B25 kırılma yükü
Delik çapı min.
Delik derinliği
Item no.
910 STK 6x30
30
6
260
6
35
2351609
910 STK 6x30
Item no.
2351609
Length
30
Diameter
6
Betondaki B25 kırılma yükü
260
Delik çapı min.
6
Delik derinliği
35

