Push-fit anchor with mushroom head
Type 910 STP 6x30
|Item no. 2351412
|EAN 4012195242352



Item no. / Type
2351412 / 910 STP 6x30
Length
30 mm
Diameter
6 mm
Betondaki B25 kırılma yükü
250 N
Delik çapı min.
6 mm
Delik derinliği
35 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Geçmeli dübel, örneğin işaret levhalarının veya küçük WDK kanallarının kolay bir şekilde monte edilmesini sağlamaktadır.
Beton, kireç kum taşı veya deliksiz tuğla duvar için uygundur. Gazbeton duvarlarda da kullanılabilir, fakat taşıma kapasitesinin azalacağı dikkate alınmalıdır.
Beton, kireç kum taşı veya deliksiz tuğla duvar için uygundur. Gazbeton duvarlarda da kullanılabilir, fakat taşıma kapasitesinin azalacağı dikkate alınmalıdır.
Technical data
Dimensions
| Length | 30 mm |
|---|
Technical data
| Diameter | 6 mm |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Betondaki B25 kırılma yükü | 250 N |
| With bolts | hayır |
| Suitable for hexagonal wood screw | hayır |
| Suitable for fastening with cable ties | hayır |
| Version for | Push-fit anchor |
| Delik çapı min. | 6 mm |
| Delik derinliği | 35 mm |
| Boyut | 6x30mm |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey-white; RAL 9002 |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0056 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Diameter
Betondaki B25 kırılma yükü
Delik çapı min.
Delik derinliği
Item no.
910 STP 6x30
30
6
250
6
35
2351412
910 STP 6x30
Item no.
2351412
Length
30
Diameter
6
Betondaki B25 kırılma yükü
250
Delik çapı min.
6
Delik derinliği
35

