Quick clip, for push-fit anchors, light grey
Type 2957 M16
|Item no. 2149701
|EAN 4012195931911





Item no. / Type
Anma boyutu/ Metin
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
OBO Quick Kelepçe Tip 2955/...: Tüm metrik koruyucu çelik borular ile hafif hizmet ve ağır hizmet tipi metrik izolasyon boruları için. OBO Quick Borularının takılmasına uygundur. Yardımcı boru merkezleme gereçleri, borunun mükemmel bir şekilde yerine oturtulmasını ve kelepçenin otomatik olarak doğru yöne dönmesini sağlar. Üniversal tespitleme imkanı, OBO Multi-Quick ve StarQuick kelepçe ile birlikte kullanılabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 25,3 mm |
|---|---|
| Dimension B | 16 mm |
| Dimension H | 26 mm |
| Dimension C | 11,4 mm |
| Dimension F | 4,2 mm |
| Dimension h | 7 mm |
| Dimension E | 7 mm |
| Dimension D | 15,6 mm |
Technical data
| Anma boyutu/ Metin | M16 |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| UV-resistant | hayır |
| Expandable | evet |
| Closed | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| With inlay | hayır |
| Fastening type | Vida deliği |
| Pipe/cable diameter, min. | 16 mm |
| Clamping range D, min. | 16 mm |
| Boyut | M16 |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0153 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Certificates (1)
Product images (4)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma boyutu/ Metin
Item no.
2957 M16
M16
2149701
2957 M19-20
M19-20
2149710
Anma boyutu/ Metin
2957 M16
Item no.
2149701
Anma boyutu/ Metin
M16
2957 M19-20
Item no.
2149710
Anma boyutu/ Metin
M19-20
