Quick clip, light grey
Type 2955 M16
|Item no. 2149004
|EAN 4012195583219



Item no. / Type
Anma boyutu/ Metin
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
OBO Quick Kelepçe Tip 2955/...: Tüm metrik koruyucu çelik borular ile hafif hizmet ve ağır hizmet tipi metrik izolasyon boruları için. OBO Quick Borularının takılmasına uygundur. Yardımcı boru merkezleme gereçleri, borunun mükemmel bir şekilde yerine oturtulmasını ve kelepçenin otomatik olarak doğru yöne dönmesini sağlar. Üniversal tespitleme imkanı, OBO Multi-Quick ve StarQuick kelepçe ile birlikte kullanılabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Ağaç vidası veya çakmalı dübel ile montaj sırasında yandan ayarlamak için uzun delik.
M16-M32 boyutundaki, M6 vida dişi üzerine vidalanabilir.
Technical data
Dimensions
| Dimension A | 25,3 mm |
|---|---|
| Dimension B | 16 mm |
| Dimension H | 25 mm |
| Dimension C | 11,5 mm |
| Dimension F | 4,2 mm |
| Dimension h | 10 mm |
| Dimension E | 7 mm |
| Dimension D | 15,5 mm |
Technical data
| Anma boyutu/ Metin | M16 |
|---|---|
| Halojen İçermez | evet |
| Referans değerler | 65 N |
| UV-resistant | hayır |
| Expandable | evet |
| Closed | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Kırılma yükü | 0,07 kN |
| With inlay | hayır |
| Fastening type | Vida deliği |
| Pipe/cable diameter, min. | 16 mm |
| Pipe/cable diameter, max. | 16 mm |
| Clamping range D, min. | 16 mm |
| Clamping range D, max. | 16 mm |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0124 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (4)
Certificates (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Anma boyutu/ Metin
Item no.
2955 M16
M16
2149004
2955 M20
M20
2149010
2955 M25
M25
2149016
2955 M32
M32
2149022
2955 M40
M40
2149028
2955 M50
M50
2149034
2955 M63
M63
2149040
Anma boyutu/ Metin
2955 M16
Item no.
2149004
Anma boyutu/ Metin
M16
2955 M20
Item no.
2149010
Anma boyutu/ Metin
M20
2955 M25
Item no.
2149016
Anma boyutu/ Metin
M25
2955 M32
Item no.
2149022
Anma boyutu/ Metin
M32
2955 M40
Item no.
2149028
Anma boyutu/ Metin
M40
2955 M50
Item no.
2149034
Anma boyutu/ Metin
M50
2955 M63
Item no.
2149040
Anma boyutu/ Metin
M63
