Quick pipe connecting sleeve, light grey
Type 3000 MMS M20 LGR
|Item no. 2154083
|EAN 4012196870080



Item no. / Type
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 65 mm |
|---|---|
| Dimension d | 20 mm |
| Dimension B | 26 mm |
| Dimension L1 | 23 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | M20 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M20 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0356 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
3000 MMS M16 LGR
2154081
3000 MMS M20 LGR
2154083
3000 MMS M25 LGR
2154085
3000 MMS M32 LGR
2154087
3000 MMS M16 LGR
Item no.
2154081
3000 MMS M20 LGR
Item no.
2154083
3000 MMS M25 LGR
Item no.
2154085
3000 MMS M32 LGR
Item no.
2154087

