Quick pipe connecting sleeve, pure white
Type 3000 MMS M16 RW
|Item no. 2154091
|EAN 4012196870110



Item no. / Type
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 52 mm |
|---|---|
| Dimension d | 15,6 mm |
| Dimension B | 21 mm |
| Dimension L1 | 18 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | M16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0316 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
3000 MMS M16 RW
2154091
3000 MMS M20 RW
2154093
3000 MMS M25 RW
2154095
3000 MMS M32 RW
2154097
3000 MMS M16 RW
Item no.
2154091
3000 MMS M20 RW
Item no.
2154093
3000 MMS M25 RW
Item no.
2154095
3000 MMS M32 RW
Item no.
2154097

