Quick pipe shears
Type SQ 1632
|Item no. 2153572
|EAN 4012195028154



Item no. / Type
2153572 / SQ 1632
Kesme alanı min
16 mm
Kesme alanı maks.
32 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
16-32 mm çaplarındaki Quick Kanallarının ve Quick Pipe'ın çapaksız ve tam ölçülerde kesilebilmesi için.
Technical data
Technical data
| Kesici bıçak | düz |
|---|---|
| Tel makaslı | hayır |
| Kesme alanı min | 16 mm |
| Kesme alanı maks. | 32 mm |
| Version for | Kanal makası |
| Boyut | 16-32mm |
| Direction scissors | double-sided |
| Material of the handle | Plastic |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0203 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (2)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Kesme alanı min
Kesme alanı maks.
Item no.
SQ 1632
16
32
2153572
SQ 1632
Item no.
2153572
Kesme alanı min
16
Kesme alanı maks.
32


