Quick pipe T piece, pure white
Type 3000 TMS M16 RW
|Item no. 2153951
|EAN 4012196868650



Item no. / Type
Dimension L
Boyut
Smallest selling unit: 10 piece
10piece
piece
Description
Plastik boru sistemi, içinde kabloların tek bir kanal olarak döşenebildiği boru kanalı olarak OBO Quick-Pipe boruyu içermektedir. OBO Quick-Pipe boru, döndürülerek veya bastırılarak OBO Quick kelepçeye yerleştirilmekte ve kabloyu veya hatları kapalı bir boru gibi çevrelemektedir. Ürün yelpazesinin aksesuar parçaları arasında 90° dirsekler, T elemanları ve bağlantı mufları gibi profil parçalar mevcuttur.
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 58 mm |
|---|---|
| Dimension d | 16 mm |
| Dimension B | 21 mm |
| Dimension R | 20 mm |
| Dimension L1 | 17 mm |
| Dimension B2 | 94 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Boyut | M16 |
| Yüzey parlatılmış | hayır |
| With sleeve | hayır |
| Brushed surface | hayır |
| Version for | Geçmeli |
| Shape | T piece |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | 0 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | M16 |
| Material | Polypropylene |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0784 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (4)
Certificates (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Dimension L
Boyut
Item no.
3000 TMS M16 RW
58
M16
2153951
3000 TMS M20 RW
69
M20
2153953
3000 TMS M25 RW
77
M25
2153955
3000 TMS M32 RW
87
M32
2153957
Dimension L
Boyut
3000 TMS M16 RW
Item no.
2153951
Dimension L
58
Boyut
M16
3000 TMS M20 RW
Item no.
2153953
Dimension L
69
Boyut
M20
3000 TMS M25 RW
Item no.
2153955
Dimension L
77
Boyut
M25
3000 TMS M32 RW
Item no.
2153957
Dimension L
87
Boyut
M32

