Ridge conductor holder with tensioning spring
Type 132 U 35
|Item no. 5203018
|EAN 4012195784968




Item no. / Type
5203018 / 132 U 35
Montaj yüksekliği
35 mm
Uyumluluk
RD 8 mm
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• For round conductor Rd 8
• Clamping range 280-380 mm
• Clamping range 280-380 mm
Technical data
Technical data
| Montaj yüksekliği | 35 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor fastening type | With clip |
| Application | Ridge |
| Mounting type | Tensionable |
| Uyumluluk | RD 8 mm |
| Clamping range D, min. | 280 mm |
| Clamping range D, max. | 380 mm |
| Boyut | 35 mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4108 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Montaj yüksekliği
Uyumluluk
Item no.
132 U 35
35
RD 8
5203018
132 U 35
Item no.
5203018
Montaj yüksekliği
35
Uyumluluk
RD 8


