Ring eyelet
Type 2084 K M6
|Item no. 3463060
|EAN 4012195307150



Item no. / Type
3463060 / 2084 K M6
Thread metric
6
Kırılma yükü
1,15 kN
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
İç vida dişli Yuvarlak kanca karşıtı
Technical data
Dimensions
| Dimension L | 29 mm |
|---|---|
| Dimension b | 6 mm |
| Dimension d Ø | 10 mm |
| Dimension BØ | 10 mm |
| Dimension D | 22 mm |
Technical data
| Thread metric | 6 |
|---|---|
| Kırılma yükü | 1,15 kN |
| Vida dişi uzunluğu | 13 mm |
| Boyut | M6 |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Die-cast zinc |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0576 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Thread metric
Kırılma yükü
Item no.
2084 K M6
6
1,15
3463060
2084 K M6
Item no.
3463060
Thread metric
6
Kırılma yükü
1,15
