Roof cable holder for slated roofs, Rd 8, A2
Type 157 L-VA
|Item no. 5215439
|EAN 4012195407171




Item no. / Type
5215439 / 157 L-VA
Length
212 mm
Montaj yüksekliği
32 mm
Uyumluluk
Rd 8 mm
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• With Ø 5.5 mm drill hole and beading
Technical data
Dimensions
| Length | 212 mm |
|---|
Technical data
| Montaj yüksekliği | 32 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor diameter, max. | 8 |
| Conductor fastening type | With clip |
| Application | Roof surface |
| Mounting type | Screw-on |
| Uyumluluk | Rd 8 mm |
| Boyut | 210mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4318 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Montaj yüksekliği
Uyumluluk
Item no.
157 L-VA
212
32
Rd 8
5215439
157 L-VA
Item no.
5215439
Length
212
Montaj yüksekliği
32
Uyumluluk
Rd 8


