Roof conductor holder for slated roofs, Rd 8−10, A2
Type 157 LK-VA
|Item no. 5215374
|EAN 4012195811879




Item no. / Type
5215374 / 157 LK-VA
Length
212 mm
Montaj yüksekliği
38 mm
Uyumluluk
Rd 8-10 mm
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• With Ø 5.5 mm drill hole and beading
• Conductor holder of polyamide
• Conductor holder of polyamide
Technical data
Dimensions
| Length | 212 mm |
|---|
Technical data
| Montaj yüksekliği | 38 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor diameter, max. | 10 |
| Conductor fastening type | With clamp clip |
| Application | Roof surface |
| Mounting type | Screw-on |
| Uyumluluk | Rd 8-10 mm |
| Boyut | 210mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3505 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Montaj yüksekliği
Uyumluluk
Item no.
157 LK-VA
212
38
Rd 8-10
5215374
157 LK-VA
Item no.
5215374
Length
212
Montaj yüksekliği
38
Uyumluluk
Rd 8-10


