Roof conductor holder for tiled and slated roofs
Type 157 NB-VA
|Item no. 5215277
|EAN 4012195903673




Item no. / Type
5215277 / 157 NB-VA
Length
260 mm
Montaj yüksekliği
27 mm
Uyumluluk
Rd 8-10 mm
Smallest selling unit: 20 piece
20piece
piece
Description
• With Ø 5.5 mm drill hole
• Conductor holder of polyamide
• Conductor holder of polyamide
Technical data
Dimensions
| Length | 260 mm |
|---|
Technical data
| Montaj yüksekliği | 27 mm |
|---|---|
| Conductor diameter, min. | 8 |
| Conductor diameter, max. | 10 |
| Conductor fastening type | With clamp clip |
| Application | Roof surface |
| Mounting type | Screw-on |
| Uyumluluk | Rd 8-10 mm |
| Boyut | 260mm |
| Material | Stainless steel 1.4301 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3106 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Montaj yüksekliği
Uyumluluk
Item no.
157 NB-VA
260
27
Rd 8-10
5215277
157 NB-VA
Item no.
5215277
Length
260
Montaj yüksekliği
27
Uyumluluk
Rd 8-10


