Rubber support for ISSDM45
Type ISSGUDM45
|Item no. 6290372
|EAN 4012195817055



Item no. / Type
6290372 / ISSGUDM45
Length
131 mm
Width
81 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Rubber support for slip-free fastening of the floor-ceiling service pole, type ISSDM45.
Technical data
Dimensions
| Length | 131 mm |
|---|---|
| Width | 81 mm |
| Height | 4 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | no |
|---|---|
| Type of accessory | Rubber support |
| Boyut | 131x81x4 |
| Material | Rubber |
| Colour | Black |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,2874 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Width
Item no.
ISSGUDM45
131
81
6290372
ISSGUDM45
Item no.
6290372
Length
131
Width
81

