Screed box for GES R2
Type UD GES R2
|Item no. 7428526
|EAN 4012196459483



Item no. / Type
7428526 / UD GES R2
Zemin yüksekliği min.
85 mm
Zemin yüksekliği maks.
130 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Height-adjustable screed box for the installation of the installation socket of the GES R2 floor socket.
With 2x2 insertion openings for installation pipes (M20/M25).
With 2x2 insertion openings for installation pipes (M20/M25).
Technical data
Technical data
| Zemin yüksekliği min. | 85 mm |
|---|---|
| Zemin yüksekliği maks. | 130 mm |
| Seviye ayarı aralığı min. | 85 mm |
| Seviye ayarı aralığı maks. | 130 mm |
| Asgari zemin yüksekliği | 85 |
| Zemin kaplayıcı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Zemin ile aynı seviyedeki kapalı döşeme altı kablo kanalı için uygundur | no |
| Conta montaj seçeneği | no |
| Üst parçayı alt parçadan ayrı tutma seçenekleri | no |
| Taban sacı | yes |
| Installation diameter | 122 |
| Suitable for underfloor ducts | no |
| Suitable for cavity floor installation | no |
| Suitable for raised floor installation | no |
| Montaj ünitesi için montaj deliği | Round |
| Geliştirme olanağı | For installation of accessories |
| Boru bağlantısı için | yes |
| Version for | Round |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 7,6782 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (5)
Declarations (4)
Certificates (1)
Instructions and Aid (4)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Zemin yüksekliği min.
Zemin yüksekliği maks.
Item no.
UD GES R2
85
130
7428526
UD GES R2
Item no.
7428526
Zemin yüksekliği min.
85
Zemin yüksekliği maks.
130

