Screw-in anchor with M6 thread
Type 985 M6 25
|Item no. 3133028
|EAN 4012195250395



Item no. / Type
Length
Dimension D
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Ağaç vidası dişi ve vida dişi M6 ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 25 mm |
|---|---|
| Dimension L | 35 mm |
| Dimension G | M6 mm |
| Dimension L1 | 25 mm |
| Dimension D | 4,3 mm |
Technical data
| Diameter | 4,3 mm |
|---|---|
| Hardened | hayır |
| Two-compartment | hayır |
| Screw system | Miscellaneous |
| Head shape | external thread |
| Boşluk çapı | 4,3 mm |
| Boyut | M6x25mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0101 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Dimension D
Item no.
985 M6 25
25
4,3
3133028
985 M6 35
35
4,3
3133036
Length
985 M6 25
Item no.
3133028
Length
25
Dimension D
4,3
985 M6 35
Item no.
3133036
Length
35
Dimension D
4,3


