Screw-in anchor with M8 thread
Type 985 M8 35
|Item no. 3133230
|EAN 4012195250579



Item no. / Type
3133230 / 985 M8 35
Length
35 mm
Dimension D
5,2 mm
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Ağaç vidası dişi ve vida dişi M8 ile.
Technical data
Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Dimension L | 47 mm |
| Dimension G | M8 mm |
| Dimension L1 | 35 mm |
| Dimension D | 5,2 mm |
Technical data
| Diameter | 5,2 mm |
|---|---|
| Hardened | hayır |
| Two-compartment | hayır |
| Screw system | Miscellaneous |
| Head shape | external thread |
| Boşluk çapı | 5,2 mm |
| Boyut | M8x35mm |
| Surface | Electrogalvanized |
| Material | Steel |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0179 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (3)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Dimension D
Item no.
985 M8 35
35
5,2
3133230
985 M8 35
Item no.
3133230
Length
35
Dimension D
5,2


