Screw-in nipple, PG thread, with opening
Type 90 PG11 OF
|Item no. 2032112
|EAN 4012195169031




Item no. / Type
Boyut
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Delikli.
DIN 40430'a uygun Pg vida dişine vidalamak için dişli sızdırmazlık tapası.
Diş ucunda kendiliğinden sızdırmazlığı sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişi contası gerekli değildir.
.
Açık kablo giriş ile
DIN 40430'a uygun Pg vida dişine vidalamak için dişli sızdırmazlık tapası.
Diş ucunda kendiliğinden sızdırmazlığı sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişi contası gerekli değildir.
.
Açık kablo giriş ile
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Boyut | Pg 11 |
| WAF | 19 |
| Vida dişi uzunluğu | 9,5 mm |
| Boyut | PG11 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension L1 | 9,5 mm |
|---|---|
| Dimension L2 | 6 mm |
| Dimension E | 21 mm |
| Dimension D | 5 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0059 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Boyut
Item no.
90 PG11 OF
Pg 11
2032112
90 PG13.5 OF
Pg 13,5
2032139
90 PG16 OF
Pg 16
2032163
90 PG21 OF
Pg 21
2032201
Boyut
90 PG11 OF
Item no.
2032112
Boyut
Pg 11
90 PG13.5 OF
Item no.
2032139
Boyut
Pg 13,5
90 PG16 OF
Item no.
2032163
Boyut
Pg 16
90 PG21 OF
Item no.
2032201
Boyut
Pg 21

