Screw-in nipple, PG thread, with perforation membrane
Type 90 PG 9 DSMB
|Item no. 2032503
|EAN 4012195169819



Item no. / Type
Boyut
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Delme membranlı, D deliği kabartılarak işaretlenmiştir, fakat henüz kapalıdır. DIN 40430'a uygun PG vida dişine vidalamak için dişli sızdırmazlık tapası.
Vida dişi ucunda kendiliğinden sızdırmazlık sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişli conta gerekli değildir. Özenli bir montaj sonrasında ulaşılabilen koruma sınıfı IP 54.
Delme membranı ile, buradaki D deliği kabartılarak işaretlenmiştir, fakat kapalıdır.
Vida dişi ucunda kendiliğinden sızdırmazlık sağlayan bir koniye sahip olması nedeniyle bağlantı dişli conta gerekli değildir. Özenli bir montaj sonrasında ulaşılabilen koruma sınıfı IP 54.
Delme membranı ile, buradaki D deliği kabartılarak işaretlenmiştir, fakat kapalıdır.
Technical data
Technical data
| Halojen İçermez | evet |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Boyut | Pg 9 |
| WAF | 17 |
| Vida dişi uzunluğu | 9,5 mm |
| Boyut | PG9 |
| Material | Polyethylene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension L1 | 9,5 mm |
|---|---|
| Dimension L2 | 6 mm |
| Dimension E | 19 mm |
| Dimension D | 4 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0054 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Boyut
Item no.
90 PG 9 DSMB
Pg 9
2032503
90 PG11 DSMB
Pg 11
2032511
90 PG13.5 DSMB
Pg 13,5
2032538
90 PG16 DSMB
Pg 16
2032546
90 PG21 DSMB
Pg 21
2032554
90 PG29 DSMB
Pg 29
2032562
Boyut
90 PG 9 DSMB
Item no.
2032503
Boyut
Pg 9
90 PG11 DSMB
Item no.
2032511
Boyut
Pg 11
90 PG13.5 DSMB
Item no.
2032538
Boyut
Pg 13,5
90 PG16 DSMB
Item no.
2032546
Boyut
Pg 16
90 PG21 DSMB
Item no.
2032554
Boyut
Pg 21
90 PG29 DSMB
Item no.
2032562
Boyut
Pg 29
