Sealing plate, PG
Type 107 V PG 7 PVC
|Item no. 2029707
|EAN 4012195167594




Item no. / Type
Screw for PG thread dimension
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Sızdırmazlık pulu, mekanik bir koruma sağlamasının yanı sıra, kablo döşenmeden önce DIN 46320'ye uygun plastik ve metal kablo rakorlarının koruma sınıfı elde etmelerini sağlar. Uygulama: Pullar, sıkıştırma vidası ile baskı rondelası arasına yerleştirilir. Eğer koruma sınıfı IP 65'e kesin olarak uyulma ihtiyacı varsa, contaların baskı rondelası ile sızdırmazlık contası arasına yerleştirilmesi tavsiye edilir. Kablonun montajı için pullar çıkartılır ve daha sonra tekrar kullanılabilir.
Technical data
Dimensions
| Dimension t | 0,5 mm |
|---|---|
| Dimension D | 11 mm |
Technical data
| External diameter | 11 mm |
|---|---|
| Screw for PG thread dimension | 7 |
| Version for | Miscellaneous |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Boyut | PG7 |
| Material | Polyvinylchloride |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Environmental Data
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0006 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Screw for PG thread dimension
Item no.
107 V PG 7 PVC
7
2029707
107 V PG 9 PVC
9
2029715
107 V PG11 PVC
11
2029723
107 V PG13.5 PVC
13,5
2029731
107 V PG16 PVC
16
2029758
107 V PG21 PVC
21
2029766
107 V PG29 PVC
29
2029774
Screw for PG thread dimension
107 V PG 7 PVC
Item no.
2029707
Screw for PG thread dimension
7
107 V PG 9 PVC
Item no.
2029715
Screw for PG thread dimension
9
107 V PG11 PVC
Item no.
2029723
Screw for PG thread dimension
11
107 V PG13.5 PVC
Item no.
2029731
Screw for PG thread dimension
13,5
107 V PG16 PVC
Item no.
2029758
Screw for PG thread dimension
16
107 V PG21 PVC
Item no.
2029766
Screw for PG thread dimension
21
107 V PG29 PVC
Item no.
2029774
Screw for PG thread dimension
29

