Separating retainer OKB
Type OKB TW 85240
|Item no. 7403841
|EAN 4012195762768



Item no. / Type
Length
Height
Smallest selling unit: 5 piece
5piece
piece
Description
Separating retainer for use in the trunking base.
Technical data
Dimensions
| Length | 240 mm |
|---|---|
| Width | 15 mm |
| Height | 56 mm |
Technical data
| Version for | L profile |
|---|---|
| Boyut | 56x240 |
| Surface | Strip galvanized |
| Material | Steel |
| Separating retainer fastening | Plug |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,3604 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (6)
Declarations (2)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Height
Item no.
OKB TW 85240
240
56
7403841
OKB TW 852000
2000
56
7403843
Length
OKB TW 85240
Item no.
7403841
Length
240
Height
56
OKB TW 852000
Item no.
7403843
Length
2000
Height
56

