Series clip, light grey
Type 2050 5-25 LGR
|Item no. 2254026
|EAN 4012195222132



Item no. / Type
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Ayrıca 11 - 12 mm yarık uzunluğuna sahip raylar için de uygun, polistrol kelepçe gövdesi, darbeye dayanıklı, halojen içermez, açık gri RAL 7035; çelik metal parçalar, elektro galvaniz kaplama.
Technical data
Technical data
| for rail with slot width (with interval), min. | 11 mm |
|---|---|
| yarık uzunluğuna sahip raylar için maks. | 12 mm |
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4 x 30 |
| Nominal diameter | 25 mm |
| Distance to the wall | hayır |
| Fastening type | Ray tespitlemesi |
| Clamping range D, min. | 5 mm |
| Clamping range D, max. | 25 mm |
| Boyut | 5-25mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension B | 14 mm |
|---|---|
| Dimension H | 24 mm |
| Dimension H1 | 12,5 mm |
| Dimension B1 | 7,5 mm |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | evet |
|---|---|
| Packaging without plastic | evet |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0219 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
2050 5-25 LGR
M4 x 30
5
25
Light grey; RAL 7035
2254026
2050 5-25 RW
M4 x 30
5
25
Pure white; RAL 9010
2254522
Colour
2050 5-25 LGR
Item no.
2254026
Vida
M4 x 30
Clamping range D, min.
5
Clamping range D, max.
25
Colour
Light grey; RAL 7035
2050 5-25 RW
Item no.
2254522
Vida
M4 x 30
Clamping range D, min.
5
Clamping range D, max.
25
Colour
Pure white; RAL 9010

