Series clip, light grey
Type 2051 8-36 LGR
|Item no. 2254034
|EAN 4012195222194



Item no. / Type
2254034 / 2051 8-36 LGR
Vida
M4 x 40
Clamping range D, min.
8 mm
Clamping range D, max.
36 mm
Colour
Light grey; RAL 7035
Smallest selling unit: 100 piece
100piece
piece
Description
Ayrıca 11 - 12 mm yarık uzunluğuna sahip raylar için de uygun, polistrol kelepçe gövdesi, darbeye dayanıklı, halojen içermez, açık gri RAL 7035; çelik metal parçalar, elektro galvaniz kaplama.
Technical data
Technical data
| for rail with slot width (with interval), min. | 11 mm |
|---|---|
| yarık uzunluğuna sahip raylar için maks. | 12 mm |
| Darbeye dayanıklı | hayır |
| Halojen İçermez | evet |
| UV-resistant | hayır |
| Plastic-covered | hayır |
| Suitable in fire protection area | hayır |
| Number of cables/pipes | 1 |
| Vida | M4 x 40 |
| Nominal diameter | 36 mm |
| Distance to the wall | hayır |
| Fastening type | Ray tespitlemesi |
| Clamping range D, min. | 8 mm |
| Clamping range D, max. | 36 mm |
| Boyut | 8-36mm |
| Material | Polystyrene |
| Colour | Light grey; RAL 7035 |
Dimensions
| Dimension B | 17 mm |
|---|---|
| Dimension H | 34 mm |
| Dimension H1 | 18 mm |
| Dimension B1 | 7,5 mm |
Environmental Data
| Packaging without plastic | evet |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,0288 kg CO2e / 1 Adet |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Vida
Clamping range D, min.
Clamping range D, max.
Colour
Item no.
2051 8-36 LGR
M4 x 40
8
36
Light grey; RAL 7035
2254034
2051 8-36 LGR
Item no.
2254034
Vida
M4 x 40
Clamping range D, min.
8
Clamping range D, max.
36
Colour
Light grey; RAL 7035

