Sheet steel external corner cover, 50 mm system opening
Type GS-OT50ARW
|Item no. 6279890
|EAN 4012195681038



Item no. / Type
6279890 / GS-OT50ARW
Width
45 mm
Colour
Pure white; RAL 9010
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Sheet steel external corner cover for the 50 mm system opening.
Technical data
Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 12x45x300 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,2192 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (2)
Certificates (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Colour
Item no.
GS-OT50ARW
45
Pure white; RAL 9010
6279890
GS-OT50ARW
Item no.
6279890
Width
45
Colour
Pure white; RAL 9010


