Sheet steel flat angle cover
Type GS-OTFRW
|Item no. 6279860
|EAN 4012195695936



Item no. / Type
6279860 / GS-OTFRW
Width
76,5 mm
Smallest selling unit: 1 piece
1piece
piece
Description
Cover for closing the flat angle of the Rapid 80 GS device installation trunking.
Technical data
Dimensions
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 76,5 mm |
| Height | 12 mm |
Technical data
| Halojen İçermez | yes |
|---|---|
| Koruyucu folyo | yes |
| Koruma sınıfı | IP30 |
| Üst parçaların montaj şekli | Internal |
| Protection rating IK code | IK10 |
| Version for | Smooth |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı min. | -25 °C |
| Kullanılabilir sıcaklık aralığı maks. | 60 °C |
| Boyut | 12x76,5x400 |
| Material | Steel |
| Colour | Pure white; RAL 9010 |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 1,7173 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (4)
Certificates (2)
Instructions and Aid (2)
Product images (2)
3D data downloads (2)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Width
Item no.
GS-OTFRW
76,5
6279860
GS-OTFRW
Item no.
6279860
Width
76,5


