Side holder, universal A4
Type SHU M12 A4
|Item no. 6015328
|EAN 4012195851882



Item no. / Type
6015328 / SHU M12 A4
Smallest selling unit: 50 piece
50piece
piece
Description
Side holder to fasten cable trays, mesh cable trays and cable ladders to ceilings using a threaded rod.
Technical data
Dimensions
| Length | 76 mm |
|---|---|
| Width | 36 mm |
| Height | 25 mm |
Technical data
| Kırılma yükü | 0,5 kN |
|---|---|
| Boyut | 75x36x2 |
| Surface | Bright, treated |
| Material | Stainless steel 1.4571 |
| Colour | stainless steel |
Environmental Data
| Packaging made completely from recycled cardboard. | yes |
|---|---|
| Packaging without plastic | yes |
| CO2 ayak izi (GWP) beşikten kapıya | 0,4648 kg CO2e / 1 Piece |
|---|
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (2)
Declarations (3)
Instructions and Aid (1)
Product images (2)
3D data downloads (1)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Item no.
SHU M12 A4
6015328
SHU M12 A4
Item no.
6015328


