Siko nail
Type 511 12
|Item no. 3366111
|EAN 4012195294313




Item no. / Type
Length
Boşluk çapı
Smallest selling unit: 1000 piece
1000piece
piece
Description
Sertleştirilmiş çelik, tempere edilmiş, polietilen emniyet başlı.
Technical data
Dimensions
| Length | 12 mm |
|---|---|
| Dimension L | 12 mm |
| Dimension d | 2 mm |
Technical data
| Hardened | evet |
|---|---|
| Screw nail version | hayır |
| Version for | Siko |
| Head shape | Rounded head |
| Boşluk çapı | 2 mm |
| Boyut | 2x12mm |
| Surface | Bright |
| Material | Steel |
Downloads
0 selected
Data sheet (1)
Catalogues & Flyers (1)
Declarations (3)
Product images (3)
Tender specifications (1)
Variants
Type
Length
Boşluk çapı
Item no.
511 12
12
2
3366111
511 16
16
2
3366162
511 18
18
2
3366189
511 23
23
2
3366235
511 30
30
2
3366308
511 40
40
2
3366405
511 50
50
2
3366502
511 60
60
2
3366596
Length
511 12
Item no.
3366111
Length
12
Boşluk çapı
2
511 16
Item no.
3366162
Length
16
Boşluk çapı
2
511 18
Item no.
3366189
Length
18
Boşluk çapı
2
511 23
Item no.
3366235
Length
23
Boşluk çapı
2
511 30
Item no.
3366308
Length
30
Boşluk çapı
2
511 40
Item no.
3366405
Length
40
Boşluk çapı
2
511 50
Item no.
3366502
Length
50
Boşluk çapı
2
511 60
Item no.
3366596
Length
60
Boşluk çapı
2

